nespíme od 23,30 😀 mě hrábne
😀 my se vzbudili teď před půl 5. Usnul v 17,30 a ted tu řádí a já čumim jak sva 😀
přesně v tomhle věku týdnu jsme flámovali taky 😅 mě vomejvali 😀 teď máme 3 dny podezřelou pauzu tak čekám co z toho vyleze 😝 že by vydržel být už sametový tomu nevěřím 😀
@slavikovci no je to na palici,má čumákovat cez den a ne v noci můra jedna 😀jsem spala asi 3h opět,zdochnu!!!!
@ivigirl taky dobrý,ale zas dlouho spal teda,co já bych za to dala
@petulej no to je jasný,to je klid před bouří 🙂
ttak spi s malou přes den
@kosticka32 jojo přesně tak minulý týden na nás zahrál divadélko kdy spinkal jen s jedním kojením v noci a noc další jsem spala asi hodku a půl jsou to vyčůránci ty dětičky 😀
@andrejka100 no já chci,ale nějak mi to nevychází,furt je co dělat 😀nebo tady furt někdo je 🙂
@kosticka32 to znam taky jsem chtěla spat když holky spali protože ta mladší to měla obraceny ale taky to nešlo zase je jina prace tak jsem to tahla skoro3 měsíce než se to srovnalo bylo to do zblbnutí
@andrejka100 3měsíce??? :-O to nééé,to umřu 😀
klíd,já byla takle nevyspalá do 14měsíců malýho a ještě do toho těhotná,unavená z těhu a malej co noc nespal,a ještě do půl roka každé 3h mlíko,byla jsem vyřízená..hrozný,nikomu bych to nepřála od 14měsíců spí od 20h do 9h a pak od 12h do 16h 😀 ted je jak miminko 😀
@patri22 no 14měsíců,ještě lepší teda 🙂 ještě že mám trénink od mladýho 🙂ale já jim to vynahradím 🙂jdu vytřít nebo si rozbiju hlavu o monitor 😀
To je na palici co?my ted dokojili a cekam,az usne 🙂