no konečně jsem na to snad přišla,nn opravdu nejsem v 45tt 😀 už je to napraveno
kosticka32
autor@ojika Tak bylo by zajímavé mít tam třeba 100tt 😀 trochu přenáším 😀
2. dub 2012
super🙂
2. dub 2012
no konečně jsem na to snad přišla,nn opravdu nejsem v 45tt 😀 už je to napraveno
@ojika Tak bylo by zajímavé mít tam třeba 100tt 😀 trochu přenáším 😀
super🙂
Škoda, já už se těšila na slůně 😉 😀