icon

no konečně jsem na to snad přišla,nn opravdu nejsem v 45tt 😀 už je to napraveno

avatar

Škoda, já už se těšila na slůně 😉 😀

2. dub 2012
avatar

@ojika Tak bylo by zajímavé mít tam třeba 100tt 😀 trochu přenáším 😀

2. dub 2012
avatar

super🙂

2. dub 2012
avatar
3. dub 2012