icon

od 18,30 opět řev,řev,řev,kapky má,rourku už jsem taky použila,vyprděla se a vykakala 3x,nakojená je,pomazlená,pohoupaná,pochovaná.....už nevím co:(

avatar

únava a asi nemůže zabrat...cooo?

30. bře 2012
avatar

mě leda nechat usnout u prsa, pak chovat a chovat a pak pomalu na půl hodinky na hoďku položit do postýlky. ale už je to lepší. V noci ale spí semnou v posteli a pod nožičkama polštářek aby je měl výš, pak líp prdí. Jinak taky únava jako blázen ale prdíky ho nenechají tak řve.

30. bře 2012
avatar

Mě to takhle taky někdy dělá, třeba jako dnes přes den a bylo to tím, že nemohl zabrat, dala jsem ho už v půl 5, kdy jsem to už nevydržela v kočáru na balkon a spal tam až do 9 🙂

30. bře 2012
avatar

@natiala možná asi já už nevím jsem ko
@mickey06 jj te´d usnula,ale musim jí dát krknout a to se vzbudí:(a pak jí budu drndat na ruce a když jí položim je vzhůru a začne to na novo

30. bře 2012
avatar

@slavikovci ach jo ty miminka ty nám dávaj🙂

30. bře 2012
avatar

my to měly prvních 6 týdnů, a pak to ze dne na den přestalo 🙂

30. bře 2012
avatar

@marion877 jupí tak ještě 2týdny🙂snad přižiju

30. bře 2012
avatar

tak spala přesně 10min a zas řve:(

30. bře 2012
avatar

Kolika ☹.

30. bře 2012
avatar

@katyxq to si nemyslím,ona neřve a nekroutí se nic,jen prostě brečí

30. bře 2012
avatar

Nezažila přes den něco nezvyklého, neviděla nové lidi - pak třeba nemůže zabrat kvůli tomu, jak to mozek zpracovává a pořád se to ještě učí. Nebo je přetažená.

30. bře 2012
avatar

@katyxq nene byla doma jen semnou,spíš přetažená,houpu jí na ruce třeba půl hodiny a nic:(

30. bře 2012