počasí super,kočíkování mě baví,jsem sice ko a nestíhám se ani nažrat,což znamená -2kilča,ale to takhle nejdé,nic nestíhám 🙂
kosticka32
autorno to jo no,ale nevim jako jak 🙂
17. bře 2012
to máš ještě dobrý...já tejden po porodu měla dole 12kg :D tak jsi zatim ještě v normě 🙂 a zatim se mi to teda drží 🙂
17. bře 2012
a musíš se nadlábnout aby jsi měla dost mlíčka 🙂
17. bře 2012
kosticka32
autor@woodsova no já mám dole celkem 12 taky ještě 20 a budu spokojená,jj nadlábnout já vim,ale nestíhám ani vařit hele 🙂 za chvilku si udělám těstovinovej kuřecí salátek .)
17. bře 2012
@kosticka32 a kolik jsi přibrala v těhu?? Já jen kilo a půl, porodní asistentky mi nevěřili :D taky bych si dala mnam
17. bře 2012
kosticka32
autorjá jsem přibrala 7kilo,ale už jsem dost nabrala předtím,takže mě čeká velká dřina .)jééé jen kilčo a půl jo?paráda 🙂
18. bře 2012
tak musíš si udělat čas na sebe