icon

Pomoc!!!!§Heldá se hodná Emma Sofie,tu uřvanou ihned vrátím 🙂

avatar

u nás dnes to samé. Ale opravdu celý den jen ječí!!! Teď vytuhnul, tak snad mu to vydrží

28. dub 2012
avatar

unas už to krasně spinka ale asi moc dlouho né

28. dub 2012
avatar

@venika86 koukám jsme nějaký propojený😀
@andrejka100 no po dlouhé době takhle pláče :( usínala teď krásně a sama a dnes zas hienka,bůh ví co jí trápí

28. dub 2012
avatar

@kosticka32 pockej,mala ti usina sama?jakoze ne jen pri kojdu???

28. dub 2012
avatar

@aja84 no hele až na včerejšek už asi 4 dny to šlo😀
usnula mi pokaždé v postýlce,sice si tam hodinku brebentila ale nakonec vytuhla

29. dub 2012