icon

Přišla tchyně a přinesla spousta věciček :D už se perou a zejtra žehleníčko :D

avatar

to je pěkné 🙂

18. únor 2012
avatar

Jj udělala mi radost,alespoň jsem zas chvilku s někým pokecala 🙂

18. únor 2012