🙂 si vzpomenu na ráno a směju se ještě teď,ten náš kazimír nám s tátou nedá ani 5min 🙂můj milostnej život jde do kopru 🙂
a to už takhlke brzy můžeš???Jééééééééé mě se o milostném životě mohlo 2měsíce po porodu jen zdát ☹
@andulaaa to slovo znám taky,ale neni po 22h 😀 jj už 4týdny po,nedodržela jsem 6neděl,ale jako mohla bych asi hned 😀ale s těma našima antikoncepcema mrňavejma to nějak nevychází 😀
a ty si rodila normálně???Nebo císařem??Já byla nastříhla až do půlky zadku ☹ jizva mě občas bolí i ted ☹ to ti závidím 😀
@andulaaa normálně ani nenastřihla 🙂 jj u prvního jsem byla šitá,ale byla jsem sama takže jsem sexovala až po 1,5roce 😀 ale stejně jsem se bála 🙂
co to je milostný život??? 🙂
to znam ty naše antikoncepce nam to taky nedopřejou pořad mame holky v posteli nechtěj spat sami
no my se těd snažíme o druhé tak už je to dobrý,ale opravdu jsme první pul rok nevěděla co to je ☹
@nahel 😀 to je takové to hezké příjemné co si člověk užíval než měl kazimíry 😀
O čem se to tady bavíte? Postel je přece jen na spaní, nebo ne??? 🙂 Já když večer uložím naše háďátka, tak upadám do komatu🙂
no hlavně že to vyšlo🙂 já bych na to taky skočila hnedka, ale ještě musím čekat. A doufám že těch 20minut si někde najdem, reps. že nám kluci dají šanci aspoň občas 😀
@kosticka32 😀😀😀 jj matně si vzpomínám 😀
😀 😀 kazimír???Zám lepší slovo 😀 😀 kazi..k 😀