strašně mi chutná kojící čaj a fenyklovej 😀 mňam
kosticka32
autor@aandyy no vi´d pendrek 😀 mňam
26. bře 2012
Taky mi moc chutnal. Dokonce i když teď už bohužel nekojím, tak si ho občas dám 😀
26. bře 2012
@katkolina
@kosticka32 holky fakt vám chutná? Mě nechutnal vůbec, radši jsem přešla na Caro a Gravimilk. Ale teď už stejně nepotřebuju nic z toho ☹
27. bře 2012
kosticka32
autor@cuci25 fakt mi chutná
27. bře 2012
Fuj,fenyklovej čaj je šílenej.Pila jsem ho 3 měsíce po třech šálkách denně a nemůžu už ho ani vidět..Už ani pendrekový bonbóny 🙂
27. bře 2012
kosticka32
autor@bumbrles já piju taky 3-5 šálků kojícího s fenyklákem a je to super🙂
27. bře 2012
Jé, na to už se taky těším 🙂