Ta moje koblížka🙂 spinká jak andílek............ale až se probere to bude vyrvál🙂 jen by mě zajímalo v kolik🙂 a do kolika?
kosticka32
autorJen jsem to dopsala a už je vzhůůůůůru 🙂
21. dub 2012
moja zaspala nieco po 20h ,ale obcas pocujem vykrik do tmy,tak to tiez asi nebude nadlho ☹
21. dub 2012
to mi něco připomína přesně toho mýho miláčka 🙂 usnul ale na jak dlouho je ve hvězdách 🙂 pak bude řev netuším do kolik a apk třeba zase chvíle spánku ..