Tak dneska 1.očkování,malá měla uplně záchvat chudinka:(nedala se vůbec utišit,ani mlíčkem:(teď je s babi venku já nakoupila,uklidila a objednala opět dedru,já to miluji,chci víííííc 😀
my tenhle měsíc jdeme na poslední pneumokoky, hexu už máme za sebou a jsem ráda....taky vždycky hrozně pláče ale utiší ji pusinkování 🙂
4. čer 2012
kosticka32
autorno hlavně řve furt,jakmile hne nožičkou zasraný očkování fakt :(
4. čer 2012
Elis měla strašnej hysterickej pláč...uklidnila se až v kočárku