Tak dneska lezeme o 106 :DDD nestíhám kde je🙂leze,leze,leze.......zastaví se sedne pokouká a znova🙂 je to boží,ale.............potřebuju klec
@barus25 no to jo,skončilo nám leháro,oči potřeba i na zadku🙂 jsou to šmejdilky
@ivigirl noooo moc se nesměj 🙂
@kosticka32 já mám doma torpédo děsný 😀
@ivigirl nooo já taky a vypadá to že budou dvě 😀 Kuba je živel,ale já měla objednanou hodnou holčičku,kam pospíchá????
no tak to je šikulka naše malá se zatím jen plazí asi je to lenoška 🙂 ale doplazí se taky všude :D
@woodsova já ti nevim kam ty moje děcka spěhaj
ty vo-e...sedne? leze? u nás hudba budoucnosti, ta je ráda, že se dvakrát za den přetočí na břicho...🙂
@pilgrim no Peti nevim kam spěhá,na břuch a sudy jede od 4měsíce a nestačim jí odchytávat lozí všade🙂já bych byla ráda kdyby ještě ležela
naše malá dnes vlezla pod němého sluhu jen jsem odskočila na wc kdyby to tak na sebe stáhla... teď má strašnou prču se dveří, že se hýbou.. 😀 chytá chlámačky