Tak eman se drndá s babičkou někde venku v kočárku a já co ?Najíst?Napít?Vrhnout se do úklidu?Nebo se vrhnout na gauč a nohy hore?
😀 taky vždycky řeším co dřív. No každopádně - aspoň chvilku nohy hore s jídlem a pitím 🙂
21. bře 2012
nohy hore :D
21. bře 2012
hesky si dej gaučovku
21. bře 2012
gaucing
21. bře 2012
kosticka32
autor@lucyjanek
@tea1909
@eunka
@andrejka100
@skurinka tak nakonec jsem se najedla napila,a te´d ten zbytek a sprcha a končím,pak do školky,lekárny a je to ,padnu zas večír na hubu 😀
21. bře 2012
Vzala bych jídlo a pití a hodila nohy (aspoň na chvíli) hore 😀