Tak holky jsem tu koukala že terezce zavedena tableta brzo ráno,jak je na tom holka asi teď ???Musím na ní furt myslet 🙂už jsem se nemohla dočkat až starej vypadne do práce ,a schválně zdržoval!!!!
Taky na ni myslim, PC mám zapnutý od časného rána a čekám na tu radostnou novinu 🙂 Snad to bude mít brzy za sebou..už se na malou načekala dost..
18. dub 2012
taky na ní myslím kudy chodím... 🙂 ta snad už
18. dub 2012
to bylo první když sem otevřela oči, jestly už třeba neni malá na světě 🙂 to je napínák, jak kdybych rodila sama 🙂
18. dub 2012
ja taky jsem po dlouhy době vstavala kdyš šel starej do prace a von mi řika to už jdeš zase koníkovat
18. dub 2012
Hurá už jí má u sebe kočičku 3050 a 49cm 😀 juchu 😵
18. dub 2012
kosticka32
autor@patri22 jooooo? supééééééééééééééér jdu si dát panáka snad 😀
18. dub 2012
😀 já taky... jsem v práci, ale nic nedělám, pořád to tady kontroluju 😀