tak jsem byla ráda že jsem si uškudlila přes 2tis na cokoliv a ejhle,800 škola,fond a další a 600 Družina:(((( a mám po našušněných drobných:((((
@binibeca to je strašný,takhle na ty vánoce nenašetřím ani na brambory :( a bude hůř prej,jako to snad už nejde ne zmetci poslanecký
@kosticka32 jo tak na Vánoce se ani netěším.Vždy si řeknu že už musím začít malému nějaké ty dárečky kupovat a pak na ně nemám :( přijde mi že vše je dražší a dražší a peněz máme míň a míň :( ááách jo - jsem takhle na druhé měla uškudleno přes šest tisíc (co jsem syslila drobáčky a nakonec mi z těch peněz nezbylo skoro nic a to jsem si na druhé mimi zatím ani nic nepořídila :(
já mám dárečky pro malýho na vánoce, nakoupila jsem ve výprodejích po posledních vánocích, ale má i narozeniny před nima a to se ještě budem nejspíš před vánoci stěhovat, to budou naškudlený taky v pr. namísto vánoc.
To jste dobrý že naškudlíte ....já ani prd..:((
no mi už jsme se domlouvali že vánoce asi letos budeme muset vypustit ☹
to mám stejně,vždy si naškudlím, a pak dám peníze tamhle a tady a mám prdlačku :(