Tak jsem si myslela,že dneska usneme tak v 21h a nééé,začla zase hystericky řvát,leží a řve,ani se nekroutí nic jen řve,pro jistotu kapky,třešňovej polštářek,masáž,trubička,a nic jen řev :( no tak jsem zvědavá na jak dlouho :(
chuděrka maličká hlavně aby si neviřvala tříselnou kylu ja jsem kvuli tomu pořad chovala an pěkně rozmazlila
Chudacek malej ☹
My jsme to měly to samé. Nakonec nám zjistili, že máme reflux. Malá byla najedená, přebalená atd, nic jí nechybělo, ale pálila ji žáha. Trvalo to, než na to přisli a dnes je rozmazlená, zvykla si na chování, protože jsme nevěděli co se děje a dodnes řve a řve. Usíná tak hodinu s hysterákem a přes den nevydrží chvilku sama. No doufám, že to někdy přejde a Vám taky držím palečky 🙂 Ale vy máte pevné nervy, zdá se mi, já jsem už jednou nohou v blázinci.
@linh tak to jsme měli to samé
@marion877 no je to každej den večer,přes den je zlatá i leží v postýlce a usne pak sama,kolikrát ani nevím,že je vzhůru :( ona prostě řve jen tak nám přijde no🙂
@andrejka100 zejtra jdu do poradny jí nechám napsat nějakej prášek na spaní asi 😀
@kisseva no mě je jí taky líto,jakoby nemohla večír zabrat nebo co:(
@linh ona ale řve jen večír,to je divné ne,a neni to jakoby bolestivý,jen takový řvaní:(chvilku hysterák a pak zas jakoby jen tak:( no já jsem hotová,spocená,ale snažím se být v klidu aby to nevycítila a nebyla taky nerv 🙂
@kosticka32 no to ještě malinka na prašky na spaní a chovaní nepomáhá
@andrejka100 já jí uchovám,usne ,položím a za 5min ani ne řev 🙂
@andrejka100 takhle už po 6tý!!!!!
@kosticka32 to znam ja kdyš jí mame v posteli tak spi tak jí pomalu přenesu do postýlky tak do pěti minut je jekot a musim si jí vzít k sobě a je klid a to jí je rok a pul je to naše malá antikoncepce a někdy kam vleze i ta starší ato už mažel kvete a jde spat radši do kuchyně
@andrejka100 no to já právě nechci,užila jsem si to s klukem a do teď máme s tim spanim problémy :(
@kosticka32 takže si člověk neviber jestli to je novorozeně nebo starší ja jsem zvědavá kdy se tio ta naš kačena odnaučí vubec nechce spat sama když vona se strašně roztahuje a točíse tak každou cvíli kopanec do obličeje už chci aby už spala v postýlce
Tak koukám, že to jsme na tom stejně, taky uspím a když položím do postýlky, tak se začne kroutit a spustí, takže byla od 5:45 vzhůru a usnula ve 21:30 😀, takže už jsem myslela, že mě brzo odvezou a večer jsem nebyla ani už moc mluvit, natož vnímat 😀
ty jo to už je ale divný , vždyt to je snad každej den?