icon

Tak kde mám mojí kolegyňku na cvičení,žiješ????já včera nedala,dnes 30min a chcíííííípám 🙂

avatar

Mě povídej já nestíhala včera a ještě jsem neodolala a dala si sušenku :D

22. čer 2012
avatar

😀 začátky jsou těžký no,a to vedru tý chuti do cvičení moc nepřidá co?já zas dneska si dala 10ks vánočního cukroví :(((((

22. čer 2012
avatar

@zuzla32 ale nebudem si to vyčítat,protože prostě no a co !!!! 😀

22. čer 2012
avatar

@kosticka32 jinak jsem založivla stránky aby nám to tu nestopli...forum...volná diskuze...naše hubnutí po porodu ....tak tam přiď 🙂)

22. čer 2012