Tak KO v 6 týdnech:5270g a 57,5cm prý mám místo mléka smetánku 😀 takže řvaní hlady asi odpadá 🙂 spíš se přejí a pak jí bolí bříško🙂
já to prstem rozmíchám v mlíce (na lžičce ),nějaký ty hrudky jsem tam měla vždycky :/ teď už to sypu rovnou do příkrmu 🙂
Odstříkám mlíko (3-4lžičky) do panákové skleničky, vsypu obsah tobolky, promíchám a lžičkou dávám malé, na ham (a někdy už jen při pohledu na lžičku) hezky otvírá pusu, holt bonus mlíko bez práce 😀.
Ale hlavně berte probiotika vy - kojící maminka, má to lepší efekt.
A nikdy se to nerozpustí, jsou to sušené bakterie 😉.
@katyxq ahááá no tak to bude delší příprava teda,a pro sebe je koupím teda taky 🙂 no nerozpustí jo?aha no vidíš to,já jen že jakoby vše zostane na lžičce :( tak holt jinak 🙂
@kosticka32 Vždycky to ústane plavat na hladině nebo rozptýlené kousíčky 😉, není to žádná závada. Jen je dobré načatou pikslu laktobacílků uchovávat v ledničce, aby časem potvůrky nepochcípaly, nenačaté balení může být v pokojové teplotě.
já beru probiotika - Infants Dophilus plus - zatím teda teprve 4dny. Snad to bude mít taky účinek. Malá má krásnou váhu🙂 já jsem zvědavá co my, baští furt, pořád hledá a očividně přibírá, ale na vás asi mít nebudem 😀
a doporučil nám laktoše,a teď mi holky řekněte ,která kojíte jak je podáváte?když odstříknu milk na lžičku vysipu pjášek tak to plave a nerozpustí se to:(