tak kontrola ok,máme azálii,takže radovánky můžou probíhat v klidu🙂 pak našetříme na tělísko a doporučil mi cvičit na břicho🙂a nabízel nějakéMEDILADY ,závažíčka,máte někdo?
kosticka32
autor@andelka tak hrazené asi ne prý v lekárně přes 2tis u mého gyn.1800:( což je docela dost,ale zas......no dilema🙂
24. dub 2012
@kosticka32 asi záleží jestli by to předeúsal doktor, nevim
24. dub 2012
Mě doktor radil pro posílení svalů Venušiny kuličky 😀 ...a vyjde to levněji 😉
25. dub 2012
kosticka32
autor@2d 😀 no ono to v podstatě je kulička teda jen jedna a na to se zavěšují závaží🙂 ale venušiny lepší🙂
25. dub 2012
No jasně! 😀
25. dub 2012
tak super 🙂 jj, nabízela nám to naše PA cvičitelka na těhucvičení - prý super na posílení pánevního dna, a snad už je to jako zdravotnická pomůcka i hrazené 🙂