icon

tak malá se rozhodla posilovat hlasivky😀ale že jí to jde🙂 a já potřebuju zrovna tolik věcí udělat,no nic odložíme na neurčito a asi půjdem udrndat ven či co 😀

avatar

dudlík nepomáhá,nakojená je co hodinu!!!!a ani svázání do vánočky nepomohlo,jooo takhle vzít na ruku a je ticho ,ale to teda ne!!!!!

18. bře 2012
avatar

to znam malou jsem měla na rukou pořad jinak pořad řvala jak tygr

18. bře 2012
avatar

svázala jsem jí a je klid hele :D

18. bře 2012