tak naše hvězda si stoupá u nábytku,se picnu,jako to chce v 8měsících chodit bo co????
Šikula, malá byla tak samo, ted má necelých 10 měsíců a peláší si to po dvou jako o život 😀
20. zář 2012
mladej si stoupal v 7m a lítal kolem něj asi od 10m ale pustil se až tři dny po roce,a to lítal předtím jak čamrda ale bál se pustit 😉
20. zář 2012
nekecej? 😀
20. zář 2012
@kosticka32 naše dáma má taky nakročeno, tak jsem zvědavá, kdy se postaví..ona to u nás má trošku slozitější, neb není moc kde.. 😀 ale o mě by jí to šlo...🙂 leze, sedá si...no nevím, čím jsou nadopované.. 😀
20. zář 2012
kosticka32
autor@macinka84 jako já bejt dítě tak se válim snad do 15ti a nic nedělám :DDDD
20. zář 2012
@kosticka32 no to mi povídej.... 😀
20. zář 2012
no je to šikulka šikovná...naše malá si zatím stoupá jen u mě.... 😀