icon

tak se s cvrčkovou obléknem a půjdem nakoupit něco na večeři ,ale co?

avatar

u nas když nevím tak jsou parky

25. bře 2012
avatar

@andrejka100 no jo ,ale já už nevěděla ve čtvrtek 😀 a tak by dnes asi neprošly párky :(

25. bře 2012
avatar

@kosticka32 nevim jak dnes,ale zitra bude hrnek mlika 😀

25. bře 2012
avatar

@kosticka32 tak udělej kompromis zeptej se doma co chtěj

25. bře 2012
avatar

@aja84 no joooo 😀
@andrejka100 nikdo neni doma,maj vepřové na mrkvi a ani nemrknou 😀

25. bře 2012
avatar

@kosticka32 no to je dobry naši maj špenat a kuře s bramborem

25. bře 2012
avatar

@andrejka100 to bylo včera a předevčírem 🙂

25. bře 2012
avatar

to vaření je do zblb nutí pořad přemejšlet co každy den vařit co budeš vařit zítra

25. bře 2012