tak stále nespíme,nevím co to je,udrncala jsem jí v kočíku,přenesla do postýlky a za 5min,znova řev a nespí:(já už jsem vzhůru od 5ráno a docela jsem ko
tak si ji vem do postele a uvidíš , jak bude spát 🙂
Taky uspávám 😉, spala hoďku, pak se probudila, tak nsem ji dala vyčůrat, nakojika nemohla zabrat, nevím, co se jí honí hlavou, je nějaká neklidná (mrskala se i ve spánku) ... Teď už vypadá, že spí, no nic, nechám ji u sebe v posteli.
A manžel chrápe, grrrrrrrrr.
@kosticka32 a kyž bys jí nechala sppát v tom kočárku? Nebo pevně zainout?
U nás taky noc děs a hrůza :((( už sem vstávala s bolením hlavy :(((
Já pro bolest hlavy nemohla spát,a to malý spinkal od osmy do dvou a pak do šesti.
jááj toho se obáváám taky, i když nekidné noci užý byly a vždy pomoha zatím naše postel 😀,pak spinkal 4 hodinky 😀,domácí kočárek máme taky,ale stáe jsme ho nevyužili😀,to až bude nejhuuř 😀
@mourinka29 njn jsou to píďalky to se musí vydržet a do postele si jí brát nechci,nechci aby to pak bylo jako s klukem,má problémy v 6ti letech spát sám :(
tak jestli jsem si někdy stěžovala,že kluk byl nespavec,tak tohle je nevim co,je vzhůru už 6hodin a řve jak tygr:(