tak táta chřipku...já střevní....dítko expeduji k babičce aby od nás nic nechytl a já si hlavně odpočinula 🙂páč k mému zděšení to máme do TP 6dnííííííííííííí 🙂
kosticka32
autor@pmelani děkuji dám si čaj a rohlík a čokoládu a snad to bude ok,jj letí to jako blázen,lekám se každého jiného píchnutí :DMůj mě furt pozoruje kontroluje :D každej mi volá jak mi je no paráda :D
24. únor 2012
Koukam, ze mame skoro stejny TP. Ja mela 29.2. a pak 2.3. At vam to s miminkem dobre dopadne a jste oba v poradku!
25. únor 2012
kosticka32
autor@amrash děkuji moc 🙂
26. únor 2012
🙂 tak hlavně ať je Ti dobře,teeeda to utíká....pomalu to tady odrodívá 🙂