teď jsem nervama švihla s telefonem,vyletěla z něj baterka,a já ať hledám jak hledám nemůžu jí najít v tom obejváku 😀
Znáš to, když nebudeš hledat, tak najdeš 😀
30. bře 2012
kosticka32
autorale já ho potřebuju teď!!!!!už jsem to tu převrátila vzhůru nohama a prostě nei:(
30. bře 2012
a co te rozčílilo???😲 😀
31. bře 2012
kosticka32
autormůj dementní ex:(
31. bře 2012
prostě neni:(