ty děti maj zvláštní radar,člověk si jde uloupit něco do žaludku a vtom spustí řev 😀 a já jdu teda uklízet:(
kosticka32
autor😀 ona ví že maminka potřebuje do léta zhubnout tak mě hldá 😀
21. bře 2012
@kosticka32 tro je dobrej radar
21. bře 2012
🙂 u nás to je když si uvařím Caro a chci si udělat siestu, tak to ho zrovna něco začne trápit :D
21. bře 2012
to znam jak cinkne příbor už od vedle sliším ham