včera jsem koukala na kousek Lidic a mám z toho husinu ještě teď,a svoje děti budu chovat,mazlit a rozmazlovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@valonika no já včera koukala na Ďáběl nosí Pradu a pak byla reklama takk jsem přepla,vidím Rodena koukám a pak bulim,a to jsem viděla jen konec!!!!!!!Neskutečný a asi ani nikdy celé neuvidím,měla jsem chuť si nanosit děti do postele a spat snima🙂
mě stačilo jen vyprávění o tom...brrr!!
Já na tom byla v loni v kině a pak jsem 3 noci nespala ☹(
tak na to jsem zvědava...zrovna jsem přemyšlela že to zkouknu
To je fakt, já jsem hned po konci filmu běžela dát malé pusu.
já na tom byla v kině v 9tém měsíci,ale teď když mám malou,tak mě to teda vzalo mnohem víc. Já ji měla u sebe a spala mi v náručí... Je to hrozné,ale natočené pěkně.Aspoň si člověk uvědomí,co vlastně má...
moc pěkný film, ale smutný, Míša už koukal s námi (pro něj moc poučné) a já ho probrečela ☹
já z toho 2 dny nespala - strašně mě to vzalo....☹ strašně jsem se vžila do pocitů matky, když jí brali dítě.........ještě teď mám husinu
hrozný furt na to musim myslet:(
chtěla jsem na to někdy kouknout, ale po tom, co tu na Koníkovi čtu, snad ani radši ne.... deprese fakt nepotřebuju ☹