Ví tady někdo ,proč se to posouvání času nezruší?
kdyby se to zrusilo,nemela by ses cemu divit 😀
24. bře 2012
kosticka32
autor@aja84 aha tak to jo 😀
24. bře 2012
Náhodou super věc, malej nebude vstávat v šest, ale v sedm - to se ale mám 😀
24. bře 2012
@kosticka32 pridej se ke me a neposouvej 😀
24. bře 2012
kosticka32
autor@aja84 no a budu v tom mít malej chaoz ne 😀
24. bře 2012
@kosticka32 na podzim se to srovna 😀
24. bře 2012
kosticka32
autor@aja84 no to je sice pravda,ale......ale si to raději posunu hele nebo všude budu pozdě
24. bře 2012
@kosticka32 vsak ty nevis,ze jsi preci na materske "DOVOLENE"???cas te nezene,mas cas a vlastne,my co takhle dovolenkujeme ani hodinky nepotrebujeme 😀
24. bře 2012
kosticka32
autor@aja84😀 ajoooooo
24. bře 2012
Asi aby další věc mohla být složitá 🙂 Taky mě to pěkně sejří ☹