
1 / 3
To jsou andílci. holky jsou dvojčata?
5. dub 2010
Jo, promin už jsem prohlédla i ostatní alba a pochopila. Jsou fakt super. Jsi odvážná k dvojčatům si pořídit třetí mímo.
5. dub 2010
sympatická rodina 🙂
5. dub 2010
Náááááááádhera 🙂 🙂
6. dub 2010
no a tohle je úplně bájo fotečka...moc vám to sluší super rodinko !!
malej prďola vás má pěkně pod palcem 😀
14. srp 2010
Úžasná fotečka.o))) Náhodou se malýmu ani čurat nechtělo??.o))
8. únor 2011
nádherná fotka 🙂