
8 / 14
23tt
koubovka1
autorděkuji, hele ono je to takový pozvolný, ale ten pátý měsíc to vylezlo nejvíc a ted mi připadá, že roste každý den o kousek
20. dub 2011
krasny a moooc sluší🙂
25. dub 2011
koubovka1
autorděkuji a jak se máte vy, toto uteklo strašně, kdypak jsme hlataly každý detail z tvého těhulení vid?
25. dub 2011
jééé, ten je krásnej, já už chci takýýýý....kdy ti pořádně vylezl? 🙂