icon
8 / 14
23tt
avatar

jééé, ten je krásnej, já už chci takýýýý....kdy ti pořádně vylezl? 🙂

20. dub 2011
avatar

děkuji, hele ono je to takový pozvolný, ale ten pátý měsíc to vylezlo nejvíc a ted mi připadá, že roste každý den o kousek

20. dub 2011
avatar

@koubovka1 no super, tak už se těšim 🙂 ale mě už to jde prý taky vidět...tak nevim :D

21. dub 2011
avatar

krasny a moooc sluší🙂

25. dub 2011
avatar

děkuji a jak se máte vy, toto uteklo strašně, kdypak jsme hlataly každý detail z tvého těhulení vid?

25. dub 2011