
12 / 14
29+0 tt
pěkné bříško🙂)
9. čer 2011
Kdepak schováváš ty dva broučky ? Mě příjde, že mám stejné bříško s jedním ... moc krásné ... a šetři se a opatruj se !
9. čer 2011
koubovka1
autorto je dost mozny, velikost ovlivnuje spoustu veci, na velikost bricha vubec nezalezi, hlavne, ze broucci jsou spravne velici
9. čer 2011
pěkný,já taky nemam moc velký břicho,stejný jako ty já zítra budu 29+0tt a kolik si přibrala?
9. čer 2011
mě teda přijde, že máš bříško úplně akorát 🙂 Dvojčata neznamenají dvojnásobný bříško 😉
9. čer 2011
koubovka1
autor@misanda přesne tak to je 🙂
@vasicek123 už 15kg, hrozný ☹
9. čer 2011
krásný bříško, hlavně když jsou mimísci ok. Strie se neobjevily?
10. čer 2011
jeeee, to je krásný pupíček 😵 😵 ...sluší ti to 😉