čekám a čekám na //
a já taky mam si ho dělat na Vánoce tak se uvídí mam trochu strach a věřím že vše dopadne v pohodě a koubovko taky držím palečky
17. pro 2010
Čekám na výsledk Koubi ... moc ti držím pěsti a natajňačku nakukuji, kdy oznámíš výsledek. Moc přeji, aby jsi měla ty nekrásnější Vánoce.
20. pro 2010
drzim pesticky, at vam to tentokrat vyjde 😉