icon

kontrola v pořádku, jsou tam dva bobísky s krásnými srdíčky

avatar

Takže dvojčátka?...no to je nádhera, moc gratuluju🙂

7. led 2011
avatar

krása.....

7. led 2011
avatar

ty jo gratuluju taky dvojčata

7. led 2011
avatar

Vasicek ty taky dvojky?

8. led 2011
avatar
8. led 2011
avatar

ahojky, v kolikátým tt ti potvrdili dvojčátka?🙂

20. únor 2011
avatar

promin za pozdní odpověd, už v 7tt

5. bře 2011