krisatko
18. led 2018
Tak máme v nebíčku dalšího andílka....
... aneb dnes jsme měli dostat průkazku a místo toho jsme šli na revizi pro nepřítomnost srdeční akce a o týden menšího plodu.
Pá bublinko, měj se tam nahoře krásně a pozdravuj brášku Dominička :-*
Doporučujeme
😢😢😢
18. led 2018
Bude lip a zase se zadari ❤️
18. led 2018
Nene, to je mi tak líto😢, dneska jsem na tebe a xlavender myslela, že vám musim napsat, jak se máte.. drž se, zlatí, posílám velké obejmutí

18. led 2018
Co to čtu ? 😢 Tak jsem si na tebe vzpomněla, jak se ti daří a ono tohle. Moc mě to mrzí. Přeji hodně síly a štěstí, ať se brzy znovu zadaří - do třetice všeho dobrého 🍀😘
19. led 2018
To mě mrzí, tak moc jsem ti to přála... 😢
20. led 2018
Jejej, to mě tak strašně mrzí 😢 Držte se 🍀
22. led 2018


To mě mrzí 😥