icon
95 / 95
jsem byla hodna
avatar

A kabelka k těm hnědým je kde?

23. únor 2013
avatar
kristi
autor

@benjik bude, zase nemuzu tatovu kreditku tolik zneuzivat 😀

23. únor 2013
avatar

WoW 🙂 Nádherné botky!!!

23. únor 2013
avatar
23. únor 2013
avatar

nejhodnější 🙂

23. únor 2013
avatar

tys byla hodná....a manžel nejhodnější 🙂))

23. únor 2013
avatar

wow 😵

23. únor 2013
avatar

Hmm. . tak to je něco 🙂

23. únor 2013
avatar

Nejdřív jsem se "lekla", že je to Mii a pak jsem si zas říkala - a ona někdy není hodná?!😀😀😀

23. únor 2013
avatar

Super 😵

23. únor 2013
avatar

Taky bych si dala říct ,-)

23. únor 2013
avatar

skvělý, tohlejsem neměla na noze ani nepamatuju apamatuji doby kdy bych nic bez podpadku neobula 😀

24. únor 2013
avatar

to je šik teda...., měla bych se nad sebou konečně zamyslet....

24. únor 2013
avatar

taky jsem na ně koukala, já chci tyhle v černé:o)super botičky!

24. únor 2013
avatar
kristi
autor

@pulse tak nekoukej a upaluj na nakupy, jsou bozi a neuveritelne pohodlne

24. únor 2013