
95 / 95
jsem byla hodna
WoW 🙂 Nádherné botky!!!
23. únor 2013
nejhodnější 🙂
23. únor 2013
tys byla hodná....a manžel nejhodnější 🙂))
23. únor 2013
wow 😵
23. únor 2013
Hmm. . tak to je něco 🙂
23. únor 2013
Nejdřív jsem se "lekla", že je to Mii a pak jsem si zas říkala - a ona někdy není hodná?!😀😀😀
23. únor 2013
Super 😵
23. únor 2013
Taky bych si dala říct ,-)
23. únor 2013
skvělý, tohlejsem neměla na noze ani nepamatuju apamatuji doby kdy bych nic bez podpadku neobula 😀
24. únor 2013
to je šik teda...., měla bych se nad sebou konečně zamyslet....
24. únor 2013
taky jsem na ně koukala, já chci tyhle v černé:o)super botičky!
24. únor 2013
A kabelka k těm hnědým je kde?