
47 / 95
kristi
autorje to divný,viď? jenže oni tak rostou.....děs. Ještě má dvoje ve školce 😀
26. kvě 2011
@kristi no není to divný hold máme ženský 😀 a my to máme na dvakrát musíme mít botky i na chaloupce , abych pořád nejezdila s báglem věcí 😉 a máš pravdu rychle z bot vyrostou 😉
26. kvě 2011
ježiši.... :D, já má na léto zatím dvoje :DDDD
27. kvě 2011
jeste ze mas holku,to se vyradis s tim nakupovanim🙂
8. čer 2011
Ty sandálky druhé zleva nahoře jsou naprosto úžasné! 🙂
5. říj 2011
jéééé malá obuv 😀 jééé my to máme podobně jaro -léto 10 páru 😉 no hold musíme ladit 😉