
76 / 95
ke dni matek :-)
užasné a stylové🙂 to budeš kočena 😵
14. kvě 2012
Skvělé, hned bych je brala!
14. kvě 2012
jsou krásné, taky bych brala výstřih
14. kvě 2012
miluju puntíky...jsou nádherné 🙂
23. únor 2013
kristi
autor@baru7 ja taky, mam asi ctvery puntikaty saty a dalsi dvoje v merku http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=2706449
a
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=2753455
23. únor 2013
ty jsou super, o takových mi manžel mluví už několik let - jen by asi preferoval výstřih, ...já musím ale shodit pár kil abych nebyla jako velryba puntíkovaná 🙂