
30 / 55
Samolepky na stěnu.
kristia
autor@brusinka.pusinka Ono jich bylo na výběr hodně, ale tohle mi přišlo jediné neutrální. Jinak byli princezny, piráti a my se chceme nechat překvapit 🙂
22. říj 2010
my máme zvířatka a pak jsme dokoupili holčičky jako víly když jsme věděli že tzo bude naše princezna Karamelka 😉, máme i v koupelně ty omývací a jsou také supr
22. říj 2010
kristia
autor@brusinka.pusinka To jsem ráda, že s nimi máš dobrou zkušenost. Mě už strašili, že nedrží.
22. říj 2010
drží mám doma raráška a nálepky tam máme pořád, i když se snaží je odlepit nejde ji to 😀
22. říj 2010
jsou úžasné 🙂 můžu se zeptat, kde se dají sehnat? 😅
28. lis 2010
to je škoda ☹ Hledám nějaké "neutrální" pro chlapečka i holčičku a tyhle jsou fantastické 😅 Ale díky 😉
28. lis 2010
jsou skvělé, máme ale jiný motiv 😉