
37 / 55
Jelikož nemám žádné klasické těhotenské příznaky, na uklidnění bude nejlepší.
kristia
autor@markyzka22 Půjčila jsem si ji od kamarádky, ale od té doby co cítím pohyby jsem ji nepoužila. Takže jsem ji skoro vůbec nevyužila. Ale poslech je s ní krásný.
28. led 2011
ahoj kde si ji koupila a kolik stala jestli se muzu zeptat