Prcek se začal ozívat 🙂 Tohle jsem ještě nikdy necítila. A já se bála, že to nepoznám 😀
kristia
autor@saminomimino Je to nádherné 🙂 Hlavně ten pocit, že je malý v pořádku je k nezaplacení.
1. led 2011
@kristia to jo ale i trošku nervičky když se dlouho nic neděje ale tak brzy je to normální když já bych brala aby sebou mlelo pořád 🙂
3. led 2011
krásné,co ??u náš už se taky ozvalo a mohlo bych to zažívat pořád