Maminky mám dotaz.
Syn téměř dva roky, je bez plen den/noc zhruba měsíc a všechno v pohodě. 🙂 Jenom teď budeme hodně výletit a nevím úplně jak se mám zachovat. Plenku se mi dávat nechce. Na záchod neumí, jen na nočník. Ale myslim že kdyby se mu jo chtělo tak by šel i tam. Každopádně mám spíše strach z nějaké nehody, zvláště z té hnědé.😂😂😂😰 Jak jste to řešili případně Vy? Děkuji moc 🙂
Já bych dala na prostěradlo jednorázovou podložku a nočník vzala s sebou 🙂
Pořídila jsem (tedy moje máma pořídila) misku ala nočník, která se mi vešel do batohu/větší kabelky (byla to miska na vodu pro psy 😀)...a tohle jsem používala, nosila všude s sebou, dokud se dcera nenaučila vykonávat potřebu při držení "na bobku". A nosila jsem náhradní oblečení a vlhčené ubrousky, pro jistotu.
My vozime nočník s sebou a raději mu dávám do postele tu plenu na přebalování.
S hnědým neporadím,ale čurání je u chlapečků fakt jednoduché.nauč ho "zalévat"kytičky,travičku.. normálně ve stoje, není nic jednoduššího
Pro starší jsem nosila prostě nočník, nechtěla nikam jinam. Do autosedačky můžeš vystřihnout díru do jednorázové podložky (tu díru oblepíš izolepou) a sedačka je ok. A pokud budete někde přespávat, zabal si z domova nepropustné prostěradlo. Plinku bych nevracela, náhradní oblečení stejně brát budeš ;)
udělali jsme to tak, že jsme ho prostě posadili na záchod a drželi ho tam, i když ze začátku hysterčil. Ale sám si zavolal, tak jsme s ním zase šli a za jeden víkend mimo domov se naučil krásně. Ale to už měl skoro 2 a půl roku
@monix94 Ano ten nočník mě také napadl 🙂 Dekuji moc
@sarihy Jee to je skvělý tip!😂
@blanche12 Bohužel čůrat jako chlapeček nechce ani s manželem , to trénujeme. Ale do zítra těžko naučím. ;) 🙂
@fifina86 Skvělý!!! Moc děkuji 😘
@ajka198 Haaaaha , no právě přesně. Ale tak mi tohle nějak nehrotíme jak se říká. Hlavně jsem ráda že si dojde na nočník. Na chlapečka se naučit to přijde. 🙂
Tak holky, plenu určitě nevezmu. Beru nočník a případně někde zastavíme. Když bude kde. Jako pojistku hodím na sedačku něco. On skvěle i vydrží o to nic. Ale víte jak, jistota je jistota.😁😊
Jinak sám si řekne. Ale stejně...