Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
kristynabb
6. pro 2018
Tak ten náš malý obřík má dnes 8mesiců :flushed::see_no_evil::heart_eyes: strašně to letí. Už mu jen MM nestačí, tak dostane někdy odpoledne zeleninku nebo večer kašičku. Tyden si stoupá u nábytku a ted poslední 3dny se snaží sedat. Je to živé, hravé a spokojené mini miminko :see_no_evil::joy: Dnešní kontrola ukázala 11.28kg a to už se tomu dlouhánovi našemu nevešly na váhu celé nožičky - měří 79cm. Pan profesor byl moc hodný a sám řekl, že je celkově veliký a nemáme se váhou znepokojovat :grin::see_no_evil:
Zobraz celou zprávu
kristynabb
Zpráva byla změněna 14. říj 2018
Trochu z kontroly na začátku 6.mesice/začátku mesice/ a možná drobet pro pobavení... nevím, kam ten náš brouček poroste a hlavně kdo ho bude nosit :grin::see_no_evil::heart:️ Už jsem 3x slyšela, jak se nachvili pozastaví a zatím nám krásně roste a přibírá brouček co měsíc, to většinou kilo hore... na kontrole měl neuvěřitelných 10.050g a 76cm, máme povolenku začít ochutnávat zeleninu a další mnaminy ...
Zobraz celou zprávu
kristynabb
9. srp 2018
Recept na dokonalé štěstí je on :heart_eyes::heart_eyes:
Už není to malé miminko, které jsme si přinesli z porodnice domů, ale pořádný kus klučíka. :heart_eyes::baby_tone1::heart:
Zobraz celou zprávu
kristynabb
12. črc 2018
Tak máme dnes po prvním očkování <3 Malý to nese statečně... Krásně nám roste, už má 7,410g a 67cm... Krásně se směje smíšek náš a dělá náš život bohatším.
Zobraz celou zprávu
kristynabb
18. dub 2018
Jakoubek 156 fotek
kristynabb
9. bře 2018
Tak krom včerejší docházky na monitor, teď už po týdnu, kdy maly spal a nechtel se vzbudit... neni divu, kdyz dovadel od pul 4h rana :hugging:nastal večerni pád při venceni našeho pejska, když nám chtěl vzít smejra za psím kamarádem. Jeli jsme raději do porodnice, protože malý o sobě nedal jak naschvál vědět. Klepu, že se má cile k světu, večerní monitor po pádu ukázkový :heart_eyes: pri ult zjištěna váha vcera ve 36+1tt 3400g a prý do termínu nejspíš nevydržíme. Max 14dni, tak snad všechno zvládneme a zachvilku budeme mít toho našeho Jakoubka na svete, jen porod s mou pánvi prý bude zajímavý. :heart_eyes::hugging::kissing::family::dog:
Zobraz celou zprávu
kristynabb
28. únor 2018
Vlaštovky z těhu focení :heart_eyes: 14 fotek
kristynabb
22. únor 2018
Už jen 39dní a bude ten náš drobeček s námi! To už zvládneme :hugging::heart_eyes::family::tada:
Zobraz celou zprávu