Jj přesně tak 😉
18. črc 2018
moc hezké prosím co to máte za baldachýn??
20. bře 2019
kristynapetrlikova
autor@lulufafo13 obyčejné nebesa (zaclonove) mají je v Mobelixu 🙂
21. bře 2019
@kristynapetrlikova aha moc děkuji za odpověĎ
21. bře 2019
Jj přesně tak 😉
moc hezké prosím co to máte za baldachýn??
@lulufafo13 obyčejné nebesa (zaclonove) mají je v Mobelixu 🙂
@kristynapetrlikova aha moc děkuji za odpověĎ
Přesně bez nich už to nelze 😊