icon

To sem zase něco koupila 🤭🖤

avatar

To je krasne!! Prosim je to z ceskeho eshopu nejakeho nebo primo z polsky eshop?
Dekuji, a holky budou kocicky urcite 😊

23. led 2020
avatar
23. led 2020
avatar
23. led 2020
avatar

@stef9328 ja to mám od jedné paní co to kupuje na fb 😄🤭

23. led 2020