Dobré ráno holky. Mám tu 2-3kg čerstvých meruněk, tak bych Vás chtěla poprosit o recepty na nepecene dorty, dorty, buchty.. Bublaninu spíš ne. Koukala jsem po nepecenych ale všude píši že jsou lepší zavařené. Díky za tipy ❤️
kristyneckaa27
autor@sparkles9 děkuji 🙂
23. črc 2021
Koukni na stranku mamapecedoma.cz ja tam ted nasla takovych dobrych receptu, tak se tam urcite neco najde, ty dezerty jsou fakt luxusni 😍
23. črc 2021
kristyneckaa27
autorHolky děkuji, upeceno 🙂
23. črc 2021

https://kitchenette.cz/clanek/krehky-mandlovy-k... Easy a strašně dobrý🙂