Holky máte někdo zkušenost s eshopem RIVIO? Nic moc nemůžu dohledat recenze, a mají tam boží kombinézu 🤩
Objednávala jsem boty, přišli asi za měsíc. Žádný problém.
24. črc 2021
kristyneckaa27
autor@emmacho tak snad dorazí.
@iva_la ok děkuji
No co teď,dvě odlišné zkušenosti 😁
24. črc 2021
Na netu je spousta negativních recenzi... Lidi bez peněz a bez věci a bez odezvy
25. črc 2021
Aktuální
Předprodej z činy
Mamina čeká více dní než mají v obchodních podmínkách, nemá zboží ani peníze, komunikace na houby
Řeší dal