Jizvy po neštovicích - dolíčky, mazali jste, čím, jak dlouho a zmizely? Děkuji
Holky ja se pridavam k dotazu. Taky nas to ceka za chvili. Jedine co jsem vycetla, tak ze by se dite melo mazat hydratacnim kremem, na ktere je zvykle, ale uz jsem treba nezjistila jak dlouho nesmi jeste ven na slunicko. :(
My meli tez, mazala jsem Bi-oil vse zmizlo 🙂 a ze je mel silene!
Vidis ten dulek? Bude mi 30 let..nepomohlo nic 😂
@vitkovakaterina Hmm taky mám nad obočím, ale mě nikdo neřešil tehdy.
@krizovam tohle byly dve nestovice,co jsem si servala nehtama ve 2 letech. Na tvari a u brady
@vitkovakaterina jj vidím, ale zajímá mě, zda se to dá mazáním zmírnit nebo prostě tomu pomoci. Syn si právě taky sloupl stroupky ☹
@krizovam mama je zdravotnik. A tvrdi,ze pokud se nestovice vyloupne i s telem tzv.cela,tak uz je to naporad
@vitkovakaterina A co laser?
@krizovam laser urcite..ale to uz je umele odstraneni. Ptala ses prave na mazani a zmizeni samo. Ale laser je na vse 😉
@vitkovakaterina Však já to beru jako poslední možnost, ještě jsem ani nezjišťovala, zda se dá použít u dětí a za jak dlouho, nejdřív asi rok po.

Ničím, cca do roka zmizely. A to je malá měla fakt brutální. Jak kdyby byla popálená od cigarety.