Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  kubicek11
  10. kvě 2017    Čtené 222x

  Zápis do školky

  Zápis do školky.

  Přesně 10.4.2017 jsem s Kubíkem vyrazila do školky k zápisu. Bylo krásně, sluníčko svítilo, teplo...prostě úplně ideální začátek dne. Jenže jsme k zápisu přišli o měsíc dřív. No nevadí, to se prostě stane. Tak si malej aspoň pohrál s dětmi na zahradě. Myslím, že nemusím říkat, že se mu ze zahrady od dětí vůbec nechtělo. Odešli jsme sice, ale s takovým řevem.....ostatně v řevu je naše dítě přeborník.

  No a dnes jsme se po měsíci vydali k zápisu znovu. Tentokrát už správně. Odevzdali jsme potřebné formuláře a vydali se na průzkum školky. Kubík si pohrál s auty, poseděl na malé židličce, stavěl komín z kelímků a v nestřeženém okamžiku vysypal korálky. A aby to nebyla taková nuda, tak vysypal 2 krabice najednou. Jo a v každé krabici byly jiné korálky 😀 Proč by ne. Všichni školku prošli v tichosti, ale my musíme mít něco extra. Takže jsem vesele sbírala malinkaté korálky, které se samozřejmě zakutáleli naprosto všude. Naštěstí mi ve školce pomohla jedna paní, co tam pracuje. Za to jí moc děkuji a na druhou stranu, ta už na nás nezapomene 😀

  No, už to vypadalo, že ho nedostanu ze třídy, protože objevil dětskou pokladnu a ta ho naprosto uchvátila. Moje motivační věty typu "pojď půjdeme si pro odměnu" nebo "pojď, půjdeme na kolo" samozřejmě nezabírali. Nakonec se přemluvit nechal. Dostal autíčko, lízátko a malý prospekt s Brumíkem. Jenže si usmylslel, že jedno lízátko nestačí, Takže šel pro další. Autíčko hodil do košíčku k ostatním a začal si bát další lízo. No, neprošlo to. Ještě že tak, protože lízátka musím pak dojídat já sama. I tohle jsem samozřejmě snědla já.

  A co říct na závěr? Školku jsme zvládli opustit v klidu a šel dobrovolně. Fakt jsem si oddechla 😀