Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
kudrlenkaa
Zpráva byla změněna 6. únor 2018
Milé koníkovky :slight_smile: pokud Vás projekt zajímá, prosím podpořte hlasem třídu mého syna 4.B z Chýnova. Děkuji L.
http://srdce.age-management.cz/soutezni-prace-2...
Zobraz celou zprávu
kudrlenkaa
14. črc 2017 Čtené 12x

Předem děkuji MK, že jsme byli vybráni k testování produktů přímo dělaných pro moji rodinu. A kdo že testoval? Já a kluci Daník (9), Jaroušek (4) a Venoušek (13 měs.). 

Milujeme sušenky a málokdy u nás nějaké zbydou. Už po oznámení dětem co nás čeká a co nám přijde za balíček, začaly otázky "Kdy už nám přijdou . Byli jsme mile překvapeni již po rozbalení. 

Testovali jsme Biskiti - Lískový oříšek a med (zelené) a Čokoláda a kokos (hnědé)

První ochutnávka, která trvala asi 3 min. dopadla takto : 

S tím jsem ale u našich kluků počítala. Následně jsem se snažila opravdu poctivě sušenky využívat k testování v mé přítomnosti :slight_smile: a vyzjistit jak a které jim chutnají. 

Daníkovi se zdály sladší s medem a při možnosti výběru zvolil na tábor tyto. Musím uznat, že balení je praktické (rozbalíte a nic se nerozsype) a na tuto akci byly vhodné. Žádná čokoláda, tím pádem čisto a do stanu super. 

Dále jsem se zaměřila na Jarouška. Tomu chutnaly oba druhy. U něj opravdu platí, že CHUTNAJÍ I BAVÍ. Je to rebel :slight_smile:

Jako přeposlední testoval Venoušek. Jeho zaujal hlavně obal. Na něj jsou zatím sušenky tvrdší, takže je spíš rozdrobil, ale zkrátka určitě nepřišel. 

No a poslední balení jsem si šetřila pro sebe já. Musím říci, ke kávě dobrota. Já mám ráda všechny sušenky, ale dám přednost suchým, bez čokolády a krému. Nejspíš podvědomě kvůli kaloriím. 

Tak abych to nějak srozumitelně shrnula. Lískový oříšek a med (zelené) jsou o něco sladší. Hnědé přesto, že jsou s kokosem, není výrazně cítit. Oba druhy jsou ovesné (mouka + ovesné vločky), bez palmového tuku a rozinek. Dále bez umělých barviv a konzervantů. Jako velké plus hodnotím formu balení, že je celé dáte na stůl. Klidně pro návštěvu, či dětem venku na deku, na výletě, za pochodu. 

Nás honí doma často chuť na sladké. Tyto bych vybrala jako vhodnější sladkost, před čokoládou, koblihou apod. Jediná nevýhoda složení, že se více drolý. Při dalším nákupu chci zjistit cenu. Za mě a děti: SUPER. Moc jsme si pochutnali. Děkujeme. 

L+D+J+V

#test_emco

Čti celý článek
kudrlenkaa
Zpráva byla změněna 11. črc 2017
#fotosoutez_phyteneo #byt_mamou_stoji_za_to ... Ano stojí, za všechny dnes už v součtu roky nevyspání :grinning: dva šílenější porody, občas breku, občas vzteku, strachu o ně každý den, ale stojí mi to za to být jejich maminkou :heart: a vždy stát bude :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
kudrlenkaa
Zpráva byla změněna 9. črc 2017
:joy: Poslední balení jsem si schovala jen pro sebe nikdy na mě totiž nic nezbylo :speak_no_evil: :kissing_heart: #test_emco
Zobraz celou zprávu
kudrlenkaa
5. črc 2017
:slight_smile: dnes testoval nejmladší, začal u obalu. U nás frčí oba druhy, my jsme prostě sušenkový :heart_eyes: #test_emco
Zobraz celou zprávu
kudrlenkaa
3. črc 2017
Testujeme dále :wink: zásoby se tenčí, dnes nejstarší odjel na tábor a sváču si vybral sám :kissing_heart: #test_emco
Zobraz celou zprávu
kudrlenkaa
30. čer 2017
#test_emco Děkujeme za zaslaný balíček :slight_smile: máme radost, že se můžeme zapojit, je to přesně pro naší rodinku. Z prvních balení na mě zbylo jen co je na foto :wink: a otázka od syna "mami, který Ti chutnají, mě úplně všechny" . Hezký víkend všem :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
kudrlenkaa
26. bře 2008
Daneček *2* 45 fotek