Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  kudrlenkaa
  Zpráva byla změněna    6. únor 2018    

  Milé koníkovky 🙂 pokud Vás projekt zajímá, prosím podpořte hlasem třídu mého syna 4.B z Chýnova. Děkuji L.
  http://srdce.age-management.cz/soutezni-prace-2...

  kudrlenkaa
  14. črc 2017    Čtené 151x

  Naše první testování Biskiti od Emco

  Předem děkuji MK, že jsme byli vybráni k testování produktů přímo dělaných pro moji rodinu. A kdo že testoval? Já a kluci Daník (9), Jaroušek (4) a Venoušek (13 měs.). 

  Milujeme sušenky a málokdy u nás nějaké zbydou. Už po oznámení dětem co nás čeká a co nám přijde za balíček, začaly otázky "Kdy už nám přijdou . Byli jsme mile překvapeni již po rozbalení. 

  Testovali jsme Biskiti - Lískový oříšek a med (zelené) a Čokoláda a kokos (hnědé)

  První ochutnávka, která trvala asi 3 min. dopadla takto : 

  S tím jsem ale u našich kluků počítala. Následně jsem se snažila opravdu poctivě sušenky využívat k testování v mé přítomnosti 🙂 a vyzjistit jak a které jim chutnají. 

  Daníkovi se zdály sladší s medem a při možnosti výběru zvolil na tábor tyto. Musím uznat, že balení je praktické (rozbalíte a nic se nerozsype) a na tuto akci byly vhodné. Žádná čokoláda, tím pádem čisto a do stanu super. 

  Dále jsem se zaměřila na Jarouška. Tomu chutnaly oba druhy. U něj opravdu platí, že CHUTNAJÍ I BAVÍ. Je to rebel 🙂

  Jako přeposlední testoval Venoušek. Jeho zaujal hlavně obal. Na něj jsou zatím sušenky tvrdší, takže je spíš rozdrobil, ale zkrátka určitě nepřišel. 

  No a poslední balení jsem si šetřila pro sebe já. Musím říci, ke kávě dobrota. Já mám ráda všechny sušenky, ale dám přednost suchým, bez čokolády a krému. Nejspíš podvědomě kvůli kaloriím. 

  Tak abych to nějak srozumitelně shrnula. Lískový oříšek a med (zelené) jsou o něco sladší. Hnědé přesto, že jsou s kokosem, není výrazně cítit. Oba druhy jsou ovesné (mouka + ovesné vločky), bez palmového tuku a rozinek. Dále bez umělých barviv a konzervantů. Jako velké plus hodnotím formu balení, že je celé dáte na stůl. Klidně pro návštěvu, či dětem venku na deku, na výletě, za pochodu. 

  Nás honí doma často chuť na sladké. Tyto bych vybrala jako vhodnější sladkost, před čokoládou, koblihou apod. Jediná nevýhoda složení, že se více drolý. Při dalším nákupu chci zjistit cenu. Za mě a děti: SUPER. Moc jsme si pochutnali. Děkujeme. 

  L+D+J+V

  kudrlenkaa
  Zpráva byla změněna    11. črc 2017    

  #fotosoutez_phyteneo #byt_mamou_stoji_za_to ... Ano stojí, za všechny dnes už v součtu roky nevyspání 😀 dva šílenější porody, občas breku, občas vzteku, strachu o ně každý den, ale stojí mi to za to být jejich maminkou ❤ a vždy stát bude 🙂

  kudrlenkaa
  Zpráva byla změněna    9. črc 2017    

  😂 Poslední balení jsem si schovala jen pro sebe nikdy na mě totiž nic nezbylo 🙊 😘 #test_emco

  🙂 dnes testoval nejmladší, začal u obalu. U nás frčí oba druhy, my jsme prostě sušenkový 😍 #test_emco

  (2 fotky)

  Testujeme dále 😉 zásoby se tenčí, dnes nejstarší odjel na tábor a sváču si vybral sám 😘 #test_emco

  #test_emco Děkujeme za zaslaný balíček 🙂 máme radost, že se můžeme zapojit, je to přesně pro naší rodinku. Z prvních balení na mě zbylo jen co je na foto 😉 a otázka od syna "mami, který Ti chutnají, mě úplně všechny" . Hezký víkend všem 🙂

  (2 fotky)