icon

ach jo...bojim se že zůstaneme s miminkem samy... ☹

avatar

@kudrliinka..ale néé....držim palce

12. led 2011
avatar

@hasky24 děkuju, jsi hodná .... pořád doufám že se to nestane, ale... bojim se že doufám marně ☹

12. led 2011
avatar

☹ budu moc moc moc drzet pesti,at se to nestane....

12. led 2011
avatar

@kudrliinka..držíme palce s Jiříčkem a posíláme pusu

12. led 2011
avatar

snad bude vše v pořádku, třeba to nebude tak vážné 🙂

12. led 2011
avatar

holčičky jste hodné, ale za celou dobu těhotenství se s tím ten můj nějak nesmířil a je na něm vidět, že nemít rozestavěný spolu barák a nečekat mimi, tak už se mnou není... acho jo... nebudu ještě dělat ukvapený závěry, počkám ty necelé dva měsíce do porodu a uvidim... teda jestli počká ještě on...o čemž mám každý den větší a větší pochybnosti

12. led 2011
avatar

@kudrliinka...........držim moc pěsti bohužel život je někdy pes

12. led 2011
avatar

drzime ti taky mooc pesticky ale az se mala narodi a koukne na to stvorenicko tak je to v kapse!! 🙂 a pokud ne tak takovej chlap za to nestoji vim bude to tezky ale mimi ti vse vynahradi!! a nez se trapit to nema smysl jak kdysi nekdo rekl cas vse lecí!! coz na tom neco bude...

13. led 2011
avatar

Nechapu,takove muzske,ze dokazou opustit tehotnou zenu nebo zenu s ditetem.

13. led 2011