ach jo... pořád není mimi otočené a pan doktor říkal, že i když se to občas stane, spíš bych měla počítat s tím že ne... ☹ ☹ ☹
no to bych normálně asi nechtěla... bála bych se že by mi to vzali kleštěma nebo tak něco a ublížili by miminku... nevim no... ale jsem z toho fakt smutná ☹
Nebuď smutná, ještě má mimčo pár dní čas. Mně se malej otočil až v 36. týdnu a znám maminku, které se miminko otáčelo každou chvíli až do porodu 🙂. A kdyby se náhodou neotočil, tak se holt nedá nic dělat. Hlavně, že ho budete mít u sebe 🙂
držím palce - mně se ta naše poslední otočila taky až ve 36.tt - už jsem domlouvala císaře, protože rodit normálně bych si netroufla - přesně kvůli těm komplikacím, takže
se přikláním k názoru, že pokud se neotočí, volila bych CŘ - ať je miminko v pořádku!
jj, tak ještě neházim flintu do žita a třeba se to povede... děkuju vám za podporu 🙂
mně se třetě otočilo asi tři dny před kontrolou ve 34+6 😉 miminka se můžou otočit kdykoli do porodu, takže žádný strachy. a pokud se neotočí, určitě k tomu má dobrý důvod 😉
ahojky to se jeste mimusenko muze otocit treba te jen napina🙂
Www modrykonik.. Awful 🙂
To nevadí, ono se dneska rodí i kpčko normálně.o) Ale prej si většinou můžeš říct co chceš.....